Tekstil

MGS Grup A.Ş. tekstil sektöründekileri kapsayan efsanevi Alman tenisçi Boris Becker’in adını alarak, moda görüntüsü kazandırmıştır. Almanya merkezli MGS Group’a ait MGS Fashion GmbH ile markalarının ABD, Uzak Doğu, Orta Doğu ve Avrupa ülkelerini kapsayan 40 farklı coğrafyaya e-ihracatını gerçekleştirmektedir. Moda dünyasını esas alan takip eden MGS Group, küresel çapta edindiği trendleri, yurt içi ve yurt dışı pazarlarına ve müşteri alıcılarına göre yorumlayıp, dünya markalarına ait özgün koleksiyonlarını ev sahipleriyle buluşturmaktadır. Yeni ve farklı olanın peşinden giden MGS Group’un hedefi; İsim oluşturabilecek kişilerle birlikte dünya görüşlerinde ses verecek moda markalarını bünyesine katmaktır.Bu hedefle tekstil endüstrisine farklı derecelerde bir eko sistem ve son amaçlı bir yatırım modeli kazandıran MGS Group, moda perakendesinin öncülüğünü yapan global oyunculara girmek üzere yatırımlarına devam etmektedir.

Boris Becker

Efsane tenisçi Boris Becker’in adını alan koleksiyon, sportif yaşamın özgür hareket edebilme arzusundan, tenis sporunun sofistike duruşundan ilham alıyor. Birinci sınıf kumaşların, özel kesimlerin, zengin renklerin ve yumuşak detayların hakim olduğu Boris Becker koleksiyonu, 25-45 yaş arası şehirli erkekleri hedef alıyor. Kendine güvenen ve özen gösteren, zarif seçimleri olan, idealist şehirli erkek için özel bir stil deneyimi vadediyor. Klasik ve gündelik giyim formlarını dünya trendleri ile birleştiren tarzıyla, konforundan ve kalitesinden asla ödün vermeyen Boris Becker, birbiriyle uyum içinde parçalardan oluşan zengin bir koleksiyona sahip. Dikkat çeken rahat stiliyle günün her anına ve her mekana dâhil olmak isteyen erkekler için tasarlanmış olan koleksiyon, ustaca kurgulanmış kombinler, şık ve kaliteli parçalardan oluşuyor.

Emlak Geliştirme

Gelecekte büyük potansiyel ihtiva eden arsaların tasarım ve finansal fizibilite çalışmalarını tamamlayarak yüksek katma değerli projeler haline getirip çeşitli finansmanlar aracılığıyla gerçeğe dönüştürüyoruz.

Yatırım Danışmanlığı

Borsa yatırımı, sermaye yatırımı, arsa yatırımı gibi alanlarda yüksek performans gösteren ve vizyonumuzu danışanlarımıza aktaran uzun vadeli pasif gelir sağlayacak yatırımlar geliştirme noktasında profesyonel bakış açımızı öne çıkarıyoruz.